Olimpinis čempionas išgyveno kraupią avariją: „Ačiū angelui sargui“

Davidas Rudisha, laimėjęs du olimpinius aukso medalius 800 m bėgimo rungtyje, savaitgalį pateko į baisią avariją. Tačiau nelaimėje jį aplankė sėkmė.
Davidas Rudisha po avarijos automobilis atrodė taip.
Davido Rudishos automobilis po avarijos atrodė taip. / „Scanpix“ nuotr.

Savaitgalį 30-metis atletas vairavo automobilį naktį Kenijos greitkeliu.

Kelionėje į savo namus D.Rudisha nesuvaldė mašinos. Jis trenkėsi tiesiai į autobusą taip stipriai, kad automobilis buvo sumaltas neatpažįstamai.

Tačiau Kenijos sportininkas atsipirko nedideliais sužeidimas. Jis buvo nuvežtas į ligoninę patikrinimui, sunkių traumų gydytojai nenustatė.

„Ačiū angelui sargui už šią gyvenimo dovaną. Šeštadienio naktį apie 10.30 aš patyriau nelaimę Kerokoje, pakeliui į mano namus, kai susidūriau kaktomuša su autobusu.

Man viskas gerai, jokių traumų! Ačiū jums už jūsų maldas“, – Twitter paskyroje rašė D.Rudisha.

Jis yra vienas geriausių vidutinių nuotolių bėgikų planetoje. 2012 ir 2016 metų olimpinėse žaidynėse D.Rudisha iškovojo auksą, jis taip pat yra dusyk tapęs pasaulio čempionu 800 m bėgimo rungtyje.

„Scanpix“ nuotr./Kenijos bėgikas Davidas Lekuta Rudisha iškovojo auksą 800 m bėgimo rungtyje