Pasaulio kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate – dar du medaliai

Lietuvos sportininkai Taivane vykstančiame pasaulio kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate iškovojo dar du medalius.
Vytenis Ivaškevičius
Vytenis Ivaškevičius / LKSK (Augusto Četkausko) nuotr.

Pirmadienį vykusioje rutulio stūmimo rungtyje Vytenis Ivaškevičius, geriausiu bandymu nustūmęs rutulį 16 m 49 cm, pasidabino sidabro medaliu, Mindaugas Jurkša (16 m 34 cm) – bronzos.

Puikiai pasirodęs Šarūnas Zdanavičius (15 m 10 cm) užėmė aukštą penktąją vietą.

Tad geriausiųjų šešetuke – net trys lietuviai.

Pirmą vietą užėmė lenkas Oskaras Kokoszewskis (16 m 64 cm), kurį praėjusiais metais Lenkijoje vykusiame Europos kurčiųjų čempionate V.Ivaškevičius aplenkė paskutiniu stūmimu. Šįkart varžovui pavyko pasiekti revanšą.

800 metrų bėgimo rungties pusfinalio etape rungtyniavo Edvinas Vaičiulis. Nubėgęs distanciją per 2 min. 03,25 sek., lietuvis savo bėgimo grupėje užėmė 5-ąją vietą. Rezultatas klaipėdiečiui garantavo vietą finale, vyksiančiame antradienį 8.55 val. Lietuvos laiku.

Pasaulio čempionato vyrų medalių skaičiuotėje Lietuva užima ketvirtąją vietą tarp 25 valstybių. Sėkmingiau nei lietuviai rungtyniauja japonai, amerikiečiai ir lenkai.

Pasak Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidento Edvino Kriūno, kurtieji lengvaatlečiai džiugina savo pasirodymu – iškovojo tris medalius, po vieną aukso, sidabro ir bronzos.

„Tris medalius tyliai planavome parvežti iš Taivano. Tiek jų ir parvešime. O gal dar ir daugiau, nes antradienį 800 m finale bėgs E.Vaičiulis. Malonu, kad sportininkams pavyko pateisinti viltis – užimti aukštas vietas. Grįšime geros nuotaikos“, – kurčiųjų atletų pasirodymu pasidžiaugė LKSK vadovas E.Kriūnas.

Neseniai Mažvydas Paūrys tapo pasaulio kurčiųjų čempionu, laimėjęs disko metimo rungtį.

Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai
30 metų su ypatingais vaikais dirbanti mokytoja Irutė: neįsivaizduoju, kaip galime skirstyti vaikus