Pasaulio lengvosios atletikos čempionate moterų 100 metrų bėgime triumfavo jamaikietė

Jamaikos bėgikai ir toliau įrodinėja, kad turi šį tą savito ir nepralenkiamo – sprinterius. Pirmadienį pasaulio lengvosios atletikos čempionate Maskvoje 100 metrų moterų bėgimą laimėjo jamaikietė Shelly-Ann Fraser-Pryce.
Carmelita Jeter ir Shelly-Ann Fraser-Pryce
Carmelita Jeter ir Shelly-Ann Fraser-Pryce / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Usaino Bolto tautietė distanciją įveikė per 10,71 sek. ir beveik dviem dešimtosiomis aplenkė antroje vietoje likusią
Murielle Ahoure iš Dramblio Kaulo Kranto (10,93 sek.). Bronza atiteko amerikietei Carmelitai Jeter, kuri nuo antrosios vietos atsiliko vos viena šimtąja (10,94 sek.)

400 metrų bėgimo finale prireikė fotofinišo, po kurio paaiškėjo, kad auksą laimėjo britė Christine Ohuruogu, distanciją įveikusi per 49,41 sek. Tokiu pačiu laiku finišavusi Botsvanos atstovė Amantle Montsho iškovojo sidabrą, o bronza atiteko Rusijos atstovei Antoninai Krivošapkai (49,78 sek.)

Moterų rutulio stūmimo finale triumfavo daugkartinė pasaulio ir olimpinė čempionė iš Naujosios Zelandijos Valerie Adams, rutulį nustūmusi 20,88 m. Antra liko vokietė Christina Schwanitz (20,41 m.). 19,95 metro nustūmė ir bronzą iškovojo kinė Gong Lijiao.