Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Pusfinalio barjeras G.Truskauskui ir M.Morauskaitei buvo per aukštas

Romoje vykstančiame 2024 metų Europos lengvosios atletikos čempionate sekmadienio vakarą jėgas pusfinaliuose išbandė du Lietuvos sportininkai.
Modesta Justė Morauskaitė.
Modesta Justė Morauskaitė. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vyrų 200 m bėgimo rungties pusfinalyje startavo Gediminas Truskauskas. 26 metų sportininkas pirmajame bėgime distanciją nubėgo per 20,86 sek., finišavo ketvirtas ir į finalą neprasibrovė.

Tarp 24 pusfinalio dalyvių lietuvio laikas buvo 15-as, o greičiausiai pusfinalyje bėgo italas Filippo Tortu (20,14 sek.).

Ryte atrankos varžybose G.Truskauskas 200 m įveikė per 20,78 sek. (8 vieta tarp visų atrankos dalyvių) ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

Alfredo Pliadžio nuotr./Gediminas Truskauskas.

Moterų 400 m bėgimo pusfinalyje startavo sveikatos problemų kamuota Modesta Justė Morauskaitė, kuri išvakarėse net nebuvo tikra, ar iš viso galės bėgti.

Lietuvos atletė pirmajame bėgime distanciją įveikė per 52,95 sek. ir finišavo septinta. Tarp 24 atrankos dalyvių M.Morauskaitės rezultatas buvo 23-as.

Greičiausia pusfinalyje buvo Airijos atstovė Rhasidat Adeleke (50,54 sek.).

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius