Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Septynkovininkė B.Juškevičiūtė Europos čempionate – 13-a, A.Palšytė gerų žinių nesulaukė

Romoje vykstančio 2024 metų Europos lengvosios atletikos čempionato septynkovės varžybose Beatričė Juškevičiūtė surinko 6025 taškus ir užėmė 13-ąją vietą.
Beatričė Juškevičiūtė
Beatričė Juškevičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Dar penktadienį 100 m barjeriniame bėgime lietuvės rezultatas buvo ketvirtas (13,18 sek.), o šuolyje į aukštį – 15-as (1,65 m). Po dviejų rungčių B.Juškevičiūtė užėmė 15-ąją vietą.

Nustūmusi rutulį 13,33 m ji liko toje pačioje pozicijoje, o po 200 m bėgimo (24,09 sek.) baigė pirmąją dieną 10-ojoje vietoje su 3613 taškų.

Šeštadienį B.Juškevičiūtė į tolį nušoko 6 m ir po penkių rungčių smuktelėjo į 13-ąją vietą, iš kurios vėliau nei pakilo, nei nukrito. Ietį lietuvė numetė 41,47 m (39,55, 41,47, 41,07), o 800 m bėgime distanciją įveikė per 2 min. 16,88 sek.

Europos čempione tapo belgė Nafissatou Thiaam (6848), pagerinusi Senojo žemyno čempionatų rekordą. Sidabro medalis atiteko prancūzei Aurianai Lazraq-Khlass (6635), o bronzos – kitai belgei Noor Vidts (6596).

Taip pat šeštadienį paaiškėjo, kad Europos čempionato organizatoriai nepatenkino Airinės Palšytė protesto ir nepriėmė Lietuvos sportininkės į šuolių į aukštį finalą, nors atrankoje jos rezultatas buvo toks pats, kaip paskutinės į finalą patekusios varžovės. A.Palšytė liko tik pirmąja atsargine ir finale galėtų dalyvauti, jei lemiamose kovose dėl kokios nors priežasties atsisakytų dalyvauti kuri nors iš varžovių.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius