Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Tik rekordininkei nusileidusiai G.Karinauskaitei – Europos U23 čempionato sidabras

Suomijoje vykstančiame Europos U23 lengvosios atletikos čempionate antrą medalį Lietuvai iškovojo Greta Karinauskaitė.
Greta Karinauskaitė
Greta Karinauskaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Moterų 3000 m kliūtiniame bėgime G.Karinauskaitė finišavo per 9 min. 30.96 sek. – ją aplenkė tik čempionato rekordą užfiksavusi vokietė Olivia Gurth (9:26.98).

O.Gurth lietuvę aplenkė likus 400 m ir pirmos vietos nebeužleido. Bronzą pelnė ispanė Marta Serrano (9:41.47).

Primename, kad šeštadienį auksą Lietuvai pelnė disko metikas Mykolas Alekna.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius