Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Trys Lietuvos ėjikės Europos čempionate kalnų nenuvertė

Romoje (Italija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate pasirodė trys Lietuvos ėjikės, dalyvavusios 20 km sportinio ėjimo varžybose.
Austėja Kavaliauskaitė
Austėja Kavaliauskaitė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi Austėjai Kavaliauskaitei. Ji distanciją įveikė per 1:37.15 val. ir užėmė 24-ąją vietą.

Lietuvos rekordininkė Brigita Virbalytė-Dimšienė finišavo per 1:40.14 val. ir liko 29-a.

Monika Vaiciukevičiūtė 20 km nuėjo per 1:52.02 val. ir buvo paskutinė tarp finišavusiųjų – 31-a.

Auksą iškovojo italė Antonella Palmisano (1:28.09 val.), sidabrą – jos tautietė Valentina Trapletti (1:28.37 val.), o bronza atiteko ukrainietei Liudmilai Olianovskai (1:28.48 val.).

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius