Usainas Boltas laimėjo 200 metrų bėgimą ir septintą kartą tapo pasaulio čempionu

Maskvoje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate antrą aukso medalį užsikabino Jamaikos sprinteris Usainas Boltas, triumfavęs 200 metrų bėgime.
Auksinis Usaino Bolto finišas.
Auksinis Usaino Bolto finišas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šios rungties olimpinis ir pasaulio čempionas U.Boltas atstumą įveikė per 19,66 sek. ir pasiekė geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje.

Antroje vietoje liko kitas Jamaikos sprinteris Warrenas Weiras, laimėjęs bronzą Londone. Sportininko laikas 19,79 sek. yra geriausias rezultatas karjeroje Trečias atbėgo amerikietis Curtis Mitchelas (20,04 sek.), paskutinėmis akimirkos aplenkęs trečiąjį jamaikietį Nickelį Ashmeade'ą (20,05 sek.).

Primename, kad U.Boltui priklauso šios rungties pasaulio rekordas, pasiektas 2009 Berlyne – 19,19 sek.

Tai jau antrasis jamaikiečio aukso medalis šiame čempionate, nes U.Boltas laimėjo ir 100 metrų sprinte. Sekmadienį jis su komandos draugais dar startuos estafetėje 4 po 100 metrų.