Būtent Pietų Korėjoje 2018 metais įvyks kitos žiemos olimpinės žaidynės, tad Sočyje korėjiečiai bando susipažinti su savo būsimaisiais svečiais.
Tačiau kalbama šiuose namuose ne apie sportą. Pietų Korėja stengiasi ateinančius supažindinti su savo šalimi – milžiniškuose ekranuose rodomi gamtos vaizdai, erdvę užpildo tai krioklių čiurlenimas, tai miškų ošimas, tai miestų gausmas.
Pietų korėjiečių gydytojai čia pat veda akupunktūros seansus. Taip pat stovi specialūs aparatai, į kuriuos įkišus rankas masažuojami delnai, o visas procesas transliuojamas per monitorių. Korėjiečiai tiki, kad būtent delnuose telkiasi žmogaus kūno ir dvasios jėga.
Korėjiečių paviljone stovi specialūs aparatai, į kuriuos įkišus rankas masažuojami delnai, o visas procesas transliuojamas per monitorių. Korėjiečiai tiki, kad būtent delnuose telkiasi žmogaus kūno ir dvasios jėga.
Du kartus per dieną čia pasirodo ir Pietų Korėjos popmuzikantai. Po neįtikėtinos reperio Psy ir jo hito „Gangnam Style“ sėkmės popmuzika tapo viena iš Pietų Korėjos vizitinių kortelių. Tiesa, korėjiečiai neskuba žadėti, kad per Pietų Korėjos olimpinių žaidynių atidarymą pasirodys ši žvaigždė – esą per ketverius metus viskas dar gali pasikeisti.
Niekada nebūna tuščias ir Šveicarijos paviljonas Sočyje. Šveicarai svečius vaišina tradiciniais patiekalais, tad karšto sūrio kvapas sklinda toli už paviljono ribų. Vis dėlto ši šalis nustebino ne sūriais ir net ne šokoladu bei laikrodžiais. Jie į Sočį atsivežė savo... kosminę programą. Čia kompanija „Swiss Space Systems“ gavo daug erdvės pristatyti savo išradimus.
Japonai savo namuose fotografuoja visus norinčius ir spausdina nuotraukas komiksų pavidalu.
Savo paviljoną turi ir Kanada, JAV, Italija ir Kazachstanas. Pastarosios dvi šalys įsileidžia tik oficialius asmenis ir spaudos atstovus. O pas kanadiečius ir amerikiečius gali patekti tik rinktinių nariai, jų giminės ir draugai.