2019 10 11

15 minučių iki kelionės namo: C.Gauff Austrijoje nugalėjo aštuntą pasaulio raketę

Vos 15 metų amžiaus Cori „Coco“ Gauff (WTA-110) nesiliauja kurti pasakų WTA ture – tapusi jauniausia visų laikų Vimbldono aštuntfinalio dalyve, dabar amerikietė pirmą kartą nugalėjo TOP 10 varžovę ir pirmąkart pateko į WTA turnyro pusfinalį.
Cori Gauff
Cori Gauff / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dar sekmadienį jaunuolė pralaimėjo „Upper Austria Ladies Linz“ turnyro antrajame kvalifikacijos etape, tačiau pirmadienį, likus vos 15 minučių iki mačo pradžios, sužinojo, kad turi pakeisti traumuotą Marią Sakkari pagrindinėse varžybose.

Amerikietė 6:3, 7:6(3) nugalėjo šveicarę Stefanie Voegelę (WTA-132), tuomet 4:6, 6:4, 2:0 palaužė traumuotą Kateryną Kozlovą, o šiandien pateikė vieną didžiausių turnyro staigmenų ir 7:6(1), 6:4 įveikė olandę Kiki Bertens (WTA-8).

Turnyras Lince jaunajai „Coco“ neabejotinai asocijuosis su pirmaisiais kartais – tenisininkė pasiekė savo pirmą WTA turnyro ketvirtfinalį, kitą dieną – pusfinalį, būtent čia užsitikrino vietą pirmajame WTA šimtuke bei pirmą kartą sulaukė antrojo šanso ir gavo lucky looser statusą.

Dėl vietos finale C.Gauff varžysis su buvusia pirmojo WTA dešimtuko tenisininke iš Vokietijos – Andrea Petkovič (WTA-75). Ji 6:4, 6:1 nugalėjo Viktorią Kuzmovą (WTA-53).