2018 09 07

20-metė Naomi Osaka sukūrė istoriją ir žais „US Open“ finale

Naomi Osaka tapo pirma Japonijos tenisininke, kuri pasiekė „Didžiojo kirčio“ turnyro finalą. Dėl „US Open“ karūnos ji šeštadienį kovos su legendine Serena Williams.
Naomi Osaka
Naomi Osaka / „Scanpix“ nuotr.

Vos 20-ies metų N.Osaka 6:2, 6:4 nugalėjo praėjusiais metais šio turnyro finale žaidusią amerikietę Madison Keys. Iki šiol Japonijos tenisininkė buvo pralaimėjusi visas tarpusavio dvikovas amerikietei.

Įdomu, kad susitikime M.Keys turėjo net 13-a progų tašku laimėti varžovės padavimų serijas ir nė karto nesugebėjo jomis pasinaudoti. N.Osaka tokius šansus išnaudojo 3 iš 4.

„Tai gali nuskambėti negerai, bet aš labai norėjau žaisti prieš Sereną, nes ji yra Serena“, – po pergalės pusfinalyje džiaugsmingai kalbėjo N.Osaka.

Kitame pusfinalio mače S.Williams lengvai 6:3, 6:0 nugalėjo latvę Anastasiją Sevastovą. 36-erių metų amerikietė sieks jau 24-o „Didžiojo kirčio“ čempionės titulo.

N.Osakai buvo vos vieneri metukai, kai S.Williams laimėjo pirmą karjeroje „Didžiojo kirčio“ turnyrą.

N.Osakos vardas vis galingiau skamba pasauliniame tenise. Šiemet ji laimėjo prestižinį Indian Velso turnyrą. Po savaitės vykusiame turnyre Majamyje ji nugalėjo ir pačią S.Williams.

Dabar ji turės dar vieną tokią progą ir sieks pirmo karjeroje „Didžiojo kirčio“ čempionės titulo.