2019 06 01

Ainius Sabaliauskas Estijoje žengė į finalą

Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinis Ainius Sabaliauskas pergalingai žygiuoja Estijoje vykstančiame Europos teniso federacijos („Tennis Europe“) jaunių (iki 16 metų) turnyre „Estonian Junior Open“. Penktadienį jis žengė į vienetų varžybų finalą.
Ainius Sabaliauskas
Ainius Sabaliauskas / VTA nuotr.

Pirmąjį reitingą turnyre turintis lietuvis pirmajame rate 6:2, 6:1 nugalėjo estą Erko Nigulą, antrajame 6:1, 6:2 nepasigailėjo latvio Gustavs Dambins, ketvirtfinalyje 7:5, 6:0 pranoko kazachą Kirillą Kolganovą, o pusfinalyje 6:4, 6:3 įrodė pranašumą prieš serbą Nikolą Zekičių.

Turnyro finale A.Sabaliauskas žais su portugalu Tiago Pereira, kuris pusfinalyje 6:3, 6:2 įveikė lietuvį Edą Butvilą.

Kita VTA auklėtinė Patricija Paukštytė šiame turnyre iškovojo tris pergales ir tik pusfinalyje nusileido Estijos tenisininkei.