2022 07 19

Antrasis šansas: pasitraukus vienam iš dalyvių R.Berankis žais turnyre Hamburge

Stipriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-107) sulaukė netikėto antrojo šanso pasirodyti ATP 500 serijos pagrindiniame „Hamburg European Open“ turnyre.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmoji Lietuvos raketė jau įsibėgėjus pirmenybėms buvo pakviestas į pagrindinį turnyrą po to, kai paskutinę akimirką pasitraukė vienas iš dalyvių – kazachas Alexanderis Bublikas (ATP-39).

R.Berankiui buvo suteiktas lucky looser statusas, kuris įteikiamas vienam iš finaliniame atrankos etape suklupusių tenisininkų, kurie užima pasitraukusio kolegos vietą.

A.Bubliką pagrindiniame turnyre pakeitusio lietuvio jau pirmajame rate trečiadienį laukia labai rimtas iššūkis – antroji turnyro ir aštuntoji pasaulio raketė Andrejus Rubliovas iš Rusijos.

Pastarasis šiemet jau laimėjo tris ATP serijos titulus, o į Hamburgą atvyksta su nuostabiais prisiminimais – 2020 metais jis čia tapo čempionu.

„Scanpix“ nuotr./Andrejus Rubliovas

Šie tenisininkai paskutinį sykį susitiko dar šio sezono starte, kai „Australian Open“ turnyre A.Rubliovas sutriuškino lietuvį 6:4, 6:2, 6:0.

Tarpusavio akistatose 2:1 pirmauja Rusijos sportininkas, o vienintelę pergalę Ričardas prieš būsimą oponentą iškovojo prieš 8 metus „Challenger“ turnyre.

Turnyro Hamburge (Vokietija) prizinį fondą sudaro beveik 1,8 mln. eurų.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant