2023 01 08

ATP turnyre Indijoje – pirmasis Nyderlandų tenisininko titulas

Nyderlandų teniso atstovas Tallonas Griekspooras (ATP-96) laimėjo ATP 250 „Tata Open Maharashtra“ pirmenybes Pune (Indija) mieste ir iškovojo pirmą karjeros trofėjų.
Tallonas Griekspooras
Tallonas Griekspooras / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

26-erių tenisininkas didžiajame finale šeštadienį 4:6, 7:5, 6:3 palaužė prancūzą Benjaminą Bonzi (ATP-60).

Abiem tenisininkams tai buvo debiutas ATP turnyro finale, o dar visai neseniai tiek prancūzas, tiek olandas dominavo žemesnės kategorijos „Challenger“ turnyruose.

2021 metais T.Griekspooras laimėjo net aštuonis „Challenger“ titulus, o B.Bonzi – šešis.

Indijoje čempionas pralaimėjo viso labo vienintelį setą. Ketvirtfinalyje jis be kovos įveikė favoritu laikytą Mariną Čiličių, o pusfinalyje nugalėjo labai pavojingą Aslaną Karatsevą.

„Tata Open Maharashtra“ turnyro prizinį fondą sudarė 642 tūkstančiai JAV dolerių.

T.Griekspoorui be 250 ATP reitingo taškų atiteko ir beveik 98 tūkst. JAV dolerių. Pirmadienį naujame ATP reitinge jis kils į 61-ąją poziciją.

B.Bonzi žygis bus įvertintas 150 ATP reitingo taškų ir 57 tūkst. JAV dolerių. Jis naujame ATP reitinge turėtų būti 50-as.