2021 06 16

Billie Jean King taurė: Lietuvos rinktinė nugalėjo Nigeriją

Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo pirmąją pergalę „SEB arenoje“ Vilniuje vykstančiame Billie Jean King taurės (buv. FedCup) turnyro III grupės Europos-Afrikos zonos turnyre.
Lietuvos rinktinė iškovojo pergalę Billie Jean King taurėje
Lietuvos rinktinė iškovojo pergalę Billie Jean King taurėje / Sauliaus Čirbos nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Pirmajame C grupės susitikime lietuvės jau pirmauja 2-0 ir užsitikrino pergalę prieš Nigerijos komandą.

Antrajame vienetų susitikime antradienį pajėgiausia Lietuvos žaidėja Justina Mikulskytė (WTA-543) be didesnio vargo per kiek daugiau nei valandą 6:2 6:1 nugalėjo pirmąją Nigerijos raketę Barakat Oyinlomo Quadre (WTA-955).

Kaip jau skelbėme, pirmajame vienetų susitikime Iveta Dapkutė (WTA-983) po atkaklios kovos 4:6 6:2 6:4 įveikė Adesuwą Osabuohien.

Lietuvos rinktinei, kurią treniruoja Edita Liachovičiūtė, taip pat atstovauja Akvilė Paražinskaitė, Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė.

C grupėje lietuvės dar žais su Kosovo rinktine.

Billie Jean King taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybos Vilniuje vyksta be žiūrovų. Visos Lietuvos komandos kovos yra tiesiogiai transliuojamos Lietuvos teniso sąjungos „Facebook” paskyroje bei kai kuriose kitose platformose.

Turnyro dalyvauja 21 šalies komandos, suskirstytos į šešias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks grupių nugalėtojos. Dvi stipriausios turnyro komandos iškovos kelialapius į II grupę.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?