„Organizacija, kuri dirba kovai su korupcija yra nepriklausoma. Ji nedirba tik ATP, – teigė C.Kermode. – Ji dirba dar šešioms asociacijoms: „Moterų teniso asociacijai“, „Tarptautinei teniso federacijai“ ir keturiems „Didžiojo kirčio“ turnyrams.
Absurdiška teigti, kad čia vyksta kažkas nešvaraus. Mes nesame „FIFA“, kuri yra viena didelė organizacija. Tenise visi yra viena šeima, o mintys, kad tarp septynių atskirų asociacijų vyksta korupcija yra iš piršto laužtos.
Iš naujo peržiūrime kaip dirba žmonės, kurie atsakingi už sukčiavimo tenise nebuvimą. Stebime iš kur ateina finansavimas. Svarbiausia, kad žiūrovui rūpėtų kas iškovos pergalę. Be skaidrumo ir sąžiningos sportas yra niekas. Esu įsitikinęs, kad tenisas yra viena tikriausių sporto šakų pasaulyje.
Nuo 2006-ų metų kiekvienas žaidėjas turi lankyti universitetą, kuriame paaiškinama apie korupcijos ir dopingo vartojimo pasekmes. Jie sužino visas taisykles, bei kaip reikia elgtis socialiniuose tinkluose.
Jeigu sudėsite ATP, WTA, „Challenger“ ir „Futures“ serijos mačus, tai sudarys apie 100-ą tūkst. dvikovų. Per metus vyksta apie 1500-us turnyrų, todėl medžiagos yra nemažai.
Organizacijos kovai su korupcija darbuotojai turi peržvelgti visus šiuos mačus ir surasti pagrindo turinčius įrodymus, pagal kuriuos mes galėtume pradėti tyrimą. Tai yra labai nelengvas darbas, tačiau mes nuolat ieškome, kaip galėtume pagerinti jo kokybę.“