2010 10 29

Danijos tenisininkė, australė, rusė ir belgė – turnyro Katare pusfinalyje

Kataro sostinėje Dohoje tęsiasi baigiamasis sezono aštuonių geriausių tenisininkių turnyras „WTA Championships – Doha 2010“, kurio prizų fondą sudaro 4,55 mln. JAV dolerių.
Favoritė Caroline Wozniacki
Favoritė Caroline Wozniacki pateko į pusfinalį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrąja pergale keturių dalyvių Kaštoninės grupės varžybas baigė, antrąją vietą užėmė bei vietą pusfinalyje užsitikrino favorite laikoma lenkų kilmės Danijos tenisininkė Caroline Wozniacki. WTA reitingo lyderės šiame sezone poziciją užsitikrinusi C. Wozniacki ketvirtadienį 3:6, 6:1, 6:1 nugalėjo ketvirtąją pagal reitingą italę Francescą Schiavonę.

Grupės nugalėtoja tapo penktoji raketė australė Samantha Stosur, nors 6:4, 4:6, 6:7 (4:7) ir pralaimėjo septintajai pagal skirstymą rusei Jelenai Dementjevai.

Kaštoninės grupės turnyro lentelė:
(vieta, žaidėja, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai)

1. Samantha Stosur (Australija)   3 2 1 5:2 2
2. Caroline Wozniacki (Danija)    3 2 1 4:3 2
––––––––––––––––––––
3. Jelena Dementjeva (Rusija)     2 1 1 2:3 1
4. Francesca Schiavone (Italija)  2 0 2 1:4 0

Antrą pergalę iš eilės Baltojoje grupėje iškovojo bei kartu su lydere ruse Vera Zvonariova vietą pusfinalyje užsitikrino trečioji raketė belgė Kim Clijsters, ketvirtadienį 6:4, 5:7, 6:1 įveikusi turnyro autsaiderę baltarusę Viktoriją Azarenką.

Baltosios grupės turnyro lentelė: (vieta, žaidėja, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai)

1. Vera Zvonariova (Rusija)         2 2 0 4:0 2
2. Kim Clijsters (Belgija)          2 2 0 4:1 2
3. Viktorija Azarenka (Baltarusija) 2 0 2 1:4 0
4. Jelena Jankovič (Serbija)        2 0 2 0:4 0

Kartu su pagrindiniu prizu turnyro nugalėtojai atiteks 1,55 mln. dolerių čekis.