Įvairūs rekordai
1. Ilgiausia teniso dvikova
2010-aisiais metais vykusioje Vimbldono pirmojo etapo dvikovoje Johnas Isneris po vienuolika valandų ir penkias minutes trukusios kovos rezultatu 6:4, 3:6, 6:7(7), 7:6(3), 70:68 įveikė Prancūzijos tenisininką Nicolas Mahut. Akistata truko ilgai, žaidžiama buvo tris dienas, o abu tenisininkai mačo metu atliko per 100-o neliečiamų padavimų.
2. Daugiausia sudaužytų rakečių viename sezone
Vieni Maratą Safiną atsimena kaip didį čempioną, laimėjusį du „Didžiojo kirčio“ turnyrus, kiti – kaip išprotėjusį karštakošį. Iš tikrųjų Rusijos tenisininkas yra šių dviejų dalykų mišinys. 1999-ųjų metų sezone dvikovų metu buvusi pirmoji pasaulio raketė sulaužė net 48-ias raketes. Tačiau pats tenisininkas to per daug nesureikšmina.
„Savo karjeroje esu sulaužęs 1055 raketes. Žinau tikslų numerį, nes kartą rėmėjai („Head“) man atsiuntė slides, ant kurių buvo išspausdintas šis skaitmuo. Esu gerai žinomas kaip žmogus, kuris elgėsi pakvaišusiai tiek teniso kortuose, tiek už jų. Jei jums patinku, mėkit mane, jei ne, aš dėl to nepriekaištausiu.“
Vienintelis tenisininkas, galintis pasivaržyti su M.Safino rekordu yra Goranas Ivaniševičius, kuris taip pat buvo karšto charakterio žaidėjas.
3. Daugiausia atliktų neliečiamų padavimų sezone
Tikriausiai neverta diskutuoti apie pirmojo padavimo svarbą šių dienų tenise. Stiprus ir tikslus padavimas yra lengviausias būdas greitai pelnyti taškus. Joks kitas tenisininkas negali varžytis su Goranu Ivaniševičiumi, 1996-aisiais metais atlikusiu net 1477 neliečiamus padavimus (eisus).
Turnyrų titanai
4. Daugiausia „Didžiojo kirčio“ dvejetų turnyrų laimėjusi pora
Jungtinių Amerikos Valstijų tenisininkų Bobo ir Mike’o Bryanų dueto pasiektas rekordas kol kas yra nepasiekiamas. Broliai per visą savo karjerą yra laimėję net 16-a „Didžiojo kirčio“ dvejetų turnyrų titulų. Tuo tarpu antrą vietą užimanti Toddo Woodbridge’o ir Marko Woodforde’o pora yra iškovojusi penkiais trofėjais mažiau.
Vaikystėje Bobas ir Mike’as Bryanai svajojo tapti vienetų žaidėjais, tačiau dėl pasiektų individualių pergalių šeimoje užvirdavo dideli ginčai, todėl tėvai nusprendė pabandyti broliams leisti žaisti vienoje komandoje.
5. ATP vienetų titulai
Rekordas priklauso Jimmy Connorsui, iškovojusiam 109-is Profesionalų teniso asociacijos (ATP) serijos turnyrų titulus. Šį rodiklį pasiekti yra labai sunku, nes buvusio JAV tenisininko karjera truko ilgiau nei 20-šimt metų. Antrą vietą užima Ivanas Lendlas, turintis 94-is ATP titulus, o šveicarų maestro Rogerio Federerio, laimėjusio 86-is Profesionalų teniso asociacijos titulus, pavardė puikuojasi trečioje vietoje.
6. WTA vienetų titulai
Jei Jimmy Connorso pasiekimas jus sužavėjo, nuo Martinos Navratilovos rekordo turėtumėt apalpti. Ji yra iškovojusi 167-is Moterų teniso asociacijos titulus. Tai yra 58-iais titulais daugiau nei Jimmy Connorsas ir 99-iais trofėjais daugiau nei dabartinė pirmoji pasaulio raketė Serena Williams.
Įspūdingos serijos
7. Titulai viename „Didžiojo kirčio“ turnyre
Rafaelis Nadalis Atvirojo Prancūzijos čempionatą laimėjo net devynis kartus ir kol kas dar nesiruošia sustoti. Nuo 2005-ųjų iki 2007-ųjų metų grunto karalius ant minkštos dangos laimėjo 81-ą dvikovą iš eilės. Nors ispano forma 2015-aisiais metais nėra daug žadanti, Johnas Isneris jums pasakytų, kad Rafa vis dar nerealus.
8. Pusfinaliai „Didžiojo kirčio“ turnyruose iš eilės
Nuo 2004-ųjų iki 2010-ųjų metų Rogeris Federeris žaidė visų „Didžiojo kirčio“ turnyrų pusfinaliuose. Kad tai pasiektų, šveicaras turėjo laimėti 115-a dvikovų iš eilės! Palyginimui, antrą vietą šiame sąraše užimantis R.Nadalis yra pasiekęs vos penkis šių turnyrų pusfinalius iš eilės.
9. Daugiausia savaičių pirmoje reitingų vietoje
Steffi Graf dažnai yra minima kaip geriausia visų laikų tenisininkė, nes jos pavardė ilgiausią laiką puikavosi WTA reitingų viršūnėje. Kad pasiektų šį rekordą, Serena Williams pirmąja pasaulio rakete turėtų išlikti dar trejus metus.
10. „Kalendorinis kirtis“
Teniso istorijoje tenisininkams per vienerius metus laimėti visus keturis „Didžiojo kirčio“ turnyrus pavyko viso labo tris kartus, o 1962-aisiais ir 1969-aisiais metais tai padarė legendinis Australijos tenisininkas Rodas Laveris. Tai yra įspūdingiausias pasiekimas, kuris tikriausiai niekada nebus pakartotas.