2016 07 09

Dvigubas triumfas: Serena Williams su seserimi Venus tapo Vimbldono dvejetų čempione

Serena Williams darbingą šeštadienį prestižiniame Vimbldono turnyre baigė su antru čempionės trofėjumi rankose. Pirma pasaulio raketė kartu su seserimi Venus Williams triumfavo moterų dvejetų turnyre. Amerikietės 6:3, 6:4 nugalėjo Jaroslavos Švedovos ir Timea‘os Baboš duetą.
Serena Williams ir Venus Williams
Serena Williams ir Venus Williams / „Scanpix“ nuotr.

S.Williams dvejetų finale žaidė po triumfo vienetų varžybose. Ji finale 7:5, 6:3 nugalėjo Angelique Kerber. Po finalo geriausios pasaulio tenisininkės dar laukė autografų dalybos, spaudos konferencija, interviu televizijoms, tada nedidelis poilsis ir dar vienas mačas. Tačiau poilsio stygius didesnių rūpesčių tenisininkei nepadarė.

34-erių metų Serena ir 36-erių metų Venus Vimbldono užtikrintai žaidė finale ir šio turnyro dvejetų čempionėmis tapo šeštą kartą karjeroje.

Iš viso garsiosios seserys jau 14-ą kartą karjeroje tapo „Didžiojo kirčio“ turnyro dvejetų varžybų čempionėmis. Tai antras geriausias rezultatas profesionalaus teniso eroje. Tačiau nuo pirmaujančių pagal šį rodiklį Martinos Navratilovos ir Pam Shriver seserys atsilieka šešiais čempionių trofėjais.