2018 10 20

Ernestas Gulbis sukūrė sensaciją Stokholme – nukovė 10-ąją pasaulio raketę

Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis (ATP-145) 1:6, 6:3, 6:3 nugalėjo dešimtąją pasaulio raketę Johną Isnerį ir žais ATP 250 serijos turnyro Stokholme finale.
Ernestas Gulbis
Ernestas Gulbis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Latvis į ATP serijos turnyro pusfinalį buvo patekęs pirmą kartą nuo 2015 metų.

Johnas Isneris buvo pirmoji Stokholmo turnyro raketė.

„Kovojau dėl kiekvieno taško. Manau, kad į antrą ir trečią setus sugrįžau daug protingesnis“, – po pergalės kalbėjo E.Gulbis.

Latvijos tenisininkas titulų badą kenčia nuo 2014 metų, kai tapo čempionu Nicoje.

E.Gulbiui priklauso ypatingas pasiekimas – latvis laimėjo visus aštuonis finalus, kuriuose žaidė – šešis kartus vienetuose ir du kartus dvejetuose.

Finale latvis susitiks su Stefanos Tsitsipas (ATP-16), kuris kitame pusfinalyje 6:3, 6:2 nugalėjo Fabio Fognini (ATP-14).

20-metis graikas pasiekė jau trečią finalą šį sezoną.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?