Finaluose nepralaimintis J.Sinneris tapo čempionu Sinsinatyje

Sinsinatyje (JAV) įvykusiose „Masters“ kategorijos pirmenybėse „Cincinnati Open“ triumfavo šiuo metu geriausias planetos tenisininkas Jannikas Sinneris (ATP-1).
Jannikas Sinneris
Jannikas Sinneris / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Vyrų vienetų varžybų finale Italijos tenisininkas 7:6(4), 6:2 pranoko kortų šeimininką Frances Tiafoe (ATP-20) bei pirmą kartą karjeroje tapo čempionu Sinsinatyje.

2024-ųjų sezone J.Sinneris ir toliau demonstruoja pergalingą žaidimą per pačias svarbiausias kovas – 23-ejų jaunuolis laimėjo visus penkis žaistus finalus. Be Sinsinačio jis taip pat užkariavo „Australian Open“ turnyrą Melburne, Roterdamą, Majamį ir Halę.

Apskritai per savo karjerą italas iš 19-os žaistų finalų laimėjo net 15, o šiemet tapo pirmuoju ATP turo atstovu, kuriam pavyko laimėti du „Masters“ kategorijos turnyrus (Majamis, Sinsinatis).

„Pastaroji savaitė buvo labai sunki. Psichologiškai žaisti buvo labai sunku. Mano varžovas sužaidė neįtikėtiną savaitę, tiesiog stengiausi atiduoti visas jėgas. Abu buvome labai pavargę po vakarykščių mačų, jautėsi didelė įtampa, bet džiaugiuosi tuo, kaip pasirodžiau – ypatingai svarbiausiais momentais“, – dėstė čempionas.

Pirmenybių nugalėtojui be 1000 ATP reitingo taškų atiteks ir daugiau nei 1 milijonas JAV dolerių. ATP reitinge italą nuo artimiausio persekiotojo Novako Džokovičiaus (ATP-2) dabar skirs jau daugiau nei 2300 taškų.

Pirmajame karjeros „Masters“ finale žaidęs F.Tiafoe užsidirbo 650 ATP reitingo taškų ir 573 tūkst. JAV dolerių. Amerikietis ATP reitinge sugrįžta į pirmąjį 20-tuką.