2023 05 05

Geriausia gimtadienio dovana: nesustabdomas C.Alcarazas žengė į finalą Madride

Vienas geriausių planetos tenisininkų Carlosas Alcarazas (ATP-2) jubiliejinį 20-tąjį gimtadienį atšventė surengdamas dar vieną puikų pasirodymą teniso aikštelėje – centriniame korte užsitikrino vietą „Mutua Madrid Open“ turnyro finale.
Carlosas Alcarazas
Carlosas Alcarazas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Madride vykstančio „Masters“ teniso turnyro pirmajame pusfinalyje Carlosas Alcarazas užtikrintai 6:4, 6:3 susitvarkė su Kroatijos tenisininku Borna Čoričiumi (ATP-20).

Gimtojoje Ispanijoje antroji pasaulio raketė ATP ture laimėjo jau 20-tą mačą iš eilės, o Madridas gali tapti ketvirtuoju turnyru paeiliui, kurį savo gimtinėje laimės „Carlitos“. Šias pirmenybes jis laimėjo ir praėjusiais metais.

„Žaisti dar viename finale šiame turnyre man reiškia labai daug. Čia turiu puikius prisiminimus – pirmą kartą atvykau žaisti dar jaunučių iki 12-os metų pirmenybėse, o vizitas praėjusiais metais čia apskritai baigėsi įspūdingai. Sutikti 20-tąjį gimtadienį būtent taip yra speciali akimirka, finale stengsiuosi padaryti laimingą visą Ispaniją“, – komentavo Alcarazas.

Jei Ispanijos teniso sensacijai pavyks apginti trofėjų Madride, iki sugrįžimo į pirmą ATP reitingo poziciją jam truks vienintelio mažo žingsnelio – sužaisti bent vieną susitikimą kitame „Masters“ turnyre Romoje.

Praėjusio sezono pabaigą ir šio pradžią dėl traumų praleidęs ispanas ATP ture žaidžia nesustabdomai – šiemet iškovojo 28 pergales per 30 mačų.

Finale C.Alcarazo varžovu bus vokietis Janas-Lennardas Struffas (ATP-65), kuris 4:6, 6:3, 6:4 nugalėjo Aslaną Karatsevą (ATP-121).