2017 03 10

Indian Velse – pirmoji Kareno Kachanovo pergalė „Masters“ serijos pirmenybėse

20-metis iš Rusijos Karenas Kachanovas iškovojo pirmąją pergalę „Masters“ serijos turnyre savo karjeroje. Jis Indian Velso pirmenybių starte nugalėjo Tommy Robredo 6:1, 7:5 ir pateko į antrąjį „BNP Paribas Open“ etapą, kuriame susitiks su Davidu Goffinu.
Karenas Kachanovas
Karenas Kachanovas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienas perspektyviausių pasaulio žaidėjų pirmą kartą rungtyniavo Indian Velse, o pirmas blynas tikrai nebuvo prisvilęs. Rusijos tenisininkas atliko 12 neliečiamų padavimų, o antrame sete panaikino 3:5 deficitą.

Trečiasis pagal skirstymą Stanas Wawrinka savo pasirodymą šiame turnyre pradės maču su Paolo Lorenziu, nes šis savo pirmąjį mačą laimėjo prieš Robiną Haasę 6:4, 6:3.

Vietinė publika liko nusivylusi, nes JAV tenisininkas Reilly Opelka nesugebėjo nugalėti atrankos turnyro tenisininko Peterio Gojowczyko 4:6, 6:3, 1:6. Tuo tarpu kitas amerikietis Bjornas Fratangelo netikėtai lengvai įveikė australą Bernardą Tomičių 6:2, 6:2 ir antrame etape susitiks su Tomašu Berdychu.

Dvikovą tarp atrankos turnyro žaidėjų Nikolozo Basilašvilio ir Dariano Kingo laimėjo pastarasis 7:5, 7:5. Tai buvo jo pirmasis „Masters“ serijos pirmenybių mačas, o antrame etape jis susitiks su Gaeliu Monfilsu.

Kiti penktadienio rezultatai:

A.Mannarino (ATP-61) – J.Monaco (ATP-72) 6:3, 6:7 (5:7), 6:1;

M.Kukuškinas (ATP-90) – J.Thompsonas (ATP-76) 1:6, 6:1, 3:0 (nebaigė mačo dėl traumos);

V.Pospisilas (ATP-129) – Y.H.Lu (ATP-64) 6:7 (6:8), 6:4, 6:3;

J.Chardy (ATP-80) – R.Albotas (ATP-87) 7:6 (7:2), 6:2.

Į „BNP Paribas Open“ antrąjį etapą patekę tenisininkai jau užsitikrino 25 ATP reitingo taškus bei 22 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.