2023 07 04

Ispanijoje – V.Gaubo pergalė po 3 valandas trukusios kovos

Antroji Lietuvos raketė Vilius Gaubas (ATP-539) iškovojo dramatišką pergalę „Futures“ serijos pirmenybėse Ispanijoje.
Vilius Gaubas
Vilius Gaubas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

18-metis tenisininkas pirmajame varžybų etape po 2 valandas ir 59 minutes trukusio trilerio rezultatu 4:6, 7:6(4), 6:4 palaužė kortų šeimininką Alejandro Garcia (ATP-2003).

Antrajame susitikimo sete lietuvis buvo atsidūręs nepavydėtinoje situacijoje, kuomet atsilikinėjo rezultatu 2:4, tačiau tuomet nulaužė varžovo padavimus ir sugrįžo į mačą. Lemiamos partijos metu Vilius iš karto realizavo break'ą ir susikurtos persvaros iš savo rankų nebepaleido.

Lietuvos tenisininkui tai buvo pirmasis oficialus susitikimas po mėnesio pertraukos, kuomet dėl traumos jaunasis talentas nebaigė dvikovos.

Patekdamas į antrą turnyro etapą V.Gaubas užsitikrino 1 ATP reitingo tašką ir 430 JAV dolerių.

Antruoju lietuvio varžovu bus Maxas Alcala Gurri (ATP-563) arba Arthuras Bonnaudas.