2016 08 17

Kei Nishikoris iškovojo pirmąjį kelialapį į „Western & Southern Open“ aštuntfinalį

Penktasis pagal skirstymą „Western & Southern Open“ turnyro tenisininkas Kei Nishikoris iškovojo nesunkią pergalę prie rusą Michailą Južną. Japonas per valandą ir 20 minučių Rusijos atstovą nugalėjo rezultatu 6:3, 6:2 ir Sinsinačio varžybų aštuntfinalyje susitiks su Davido Goffino ir Bernardo Tomičiaus poros nugalėtoju.
Bronziniame Rio pragare Kei Nishikoris nugalėjo Rafaelį Nadalį
Bronziniame Rio pragare Kei Nishikoris nugalėjo Rafaelį Nadalį / „Scanpix“ nuotr.

Septintoji pasaulio raketė šiame mače laimėjo 76 proc. savo pirmųjų padavimų ir išsigelbėjo nuo visų 6 varžovo „break point'o“ galimybių. Japonas laimėjo keturias varžovo kirčių serijas.

Sinsinatyje K.Nishikoris rungtyniauja ketvirtąjį kartą, o į varžybų aštuntfinalį buvo patekęs tik vieną sykį 2012-aisiais.

K.Nishikoris praėjusią savaitę Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo pirmąjį medalį savo karjeroje. Jis pusfinalyje pralaimėjo Andy Murray, tačiau mače dėl bronzos sugebėjo nugalėti Rafaelį Nadalį.

Savo pasirodymą „Western & Southern Open“ turnyre pratęs ir gerą sportinę formą siekiantis susigrąžinti Dominicas Thiemas. Austras gan lengvai 7:5, 6:1 nugalėjo australą Johną Millmaną.

Šiame mače Austrijos tenisininkas laimėjo net 80 proc. savo pirmųjų padavimų, o varžovą palaužė net 6 sykius.

Pergalę iškovojo ir Nicolas Mahut. Prancūzas nugalėjo gerokai aukščiau pasaulio reitinge esantį ispaną Roberto Bautistą Agutą 7:6 (7:2), 2:6, 6:3.

„Western & Southern Open“ turnyro nugalėtojui atiteks 1000 ATP reitingo taškų bei 834 tūkst. JAV dolerių čekis.