2019 09 27

Laikas revanšui – Pekine Ričardas Berankis žais su puikiai pažįstamu bosniu

Ričardas Berankis (ATP-70) sužinojo savo varžovą „China Open“ turnyro Pekine kvalifikacijoje – juo tapo bosnis Damiras Džumhuras (ATP-93).
Damiras Dzumhuras ir Ričardas Berankis 2017 metais rungėsi dėl Kremlino taurės
Damiras Dzumhuras ir Ričardas Berankis 2017 metais rungėsi dėl Kremlino taurės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkas yra puikiai pažįstamas Lietuvos teniso gerbėjams, kadangi šie žaidėjai tarpusavyje buvo susitikę net šešis kartus. Kol kas vyrauja lygybė – tenisininkai pasidalijo po tris pergales.

Brisbene, Daviso taurėje ir Memfyje triumfavo Ričardas, tačiau pastaruosius tris mačus (Delray Beache, Maskvoje ir Vienoje) laimėjo bosnis.

Būtent 2017 metais Maskvoje mūsų tautietis buvo per žingsnį nuo pirmojo ATP titulo, tačiau skaudų smūgį finale R.Berankiui sudavė tas pats Damiras Džumhuras.

Visgi buvusi 23-ioji pasaulio raketė šiame sezone žaidžia žemiau savo galimybių ribų ir nepasiekė nė vieno ATP turnyro pusfinalio, nors žaidė keturiuose ketvirtfinaliuose.

Beje, dar šiandien 27-erių tenisininkas žaidė ketvirtfinalio susitikimą „Zhuhai Open“ turnyre prieš Adrianą Mannarino (ATP-61) – pralaimėjo 1:6, 4:6.

Dvikova turėtų prasidėti apie 11 valandą Lietuvos laiku.

Finaliniame kvalifikacijos etape šio susitikimo nugalėtojas žais prieš britą Cameroną Norrie (ATP-68) arba kiną Yecong He.