Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2022 04 09

Marakešo turnyro finale – D.Goffinas ir skirstytų žaidėjų siaubu tapęs slovakas

ATP 250 serijos turnyre „Grand Prix Hassan II“ Marakeše (Marokas) šeštadienį paaiškėjo finalo dalyvių pora.
Davidas Goffinas
Davidas Goffinas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį bilietą į sekmadienio finalą iškovojo Davidas Goffinas (ATP-74), užtikrintai 6:3, 6:3 susitvarkęs su Federico Coria (ATP-60).

Buvusi septintoji planetos raketė Marakeše išgyvena tikrą atgimimą ir ant menčių guldo vieną grunto dangos ekspertą po kito.

31-erių belgui tai pirmasis ATP turnyro finalas po ilgesnės nei metų pertraukos. Praėjusių metų vasarį jis triumfavo taip pat 250 ATP reitingo taškų vertės turnyre Monpeljė, Prancūzijoje.

Po keleto valandų paaiškėjo D.Goffino varžovas finale – juo kiek netikėtai tapo Alexas Molčanas (ATP-65), rezultatu 6:1, 7:5 pranokęs serbą Laslo Djere (ATP-55).

24-erių slovakas šiame turnyre tapo tikru skirstytų žaidėjų siaubu. Antrajame etape jis nuėmė pirmosios raketės Felixo Auger-Aliassime'o (ATP-9) skalpą, penktadienį įveikė šeštuoju numeriu skirstytą Boticą Van De Zandchulpą (ATP-43), o šįkart įveikė aštuntą turnyro raketę L.Djere.

Pergalė pusfinalyje A.Molčanui garantavo vietą tarp 50-ies stipriausių planetos žaidėjų.

„Grand Prix Hassan II“ pirmenybių finalo dalyviai šiemet jau buvo susitikę - pirmajame metų turnyre Melburne A.Molčanas iškovojo pergalę 7:5, 6:3.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant