2018 07 04

Marija Šarapova patyrė netikėtą nesėkmę Vimbldono starte

2004-ųjų metų Vimbldono čempionė Marija Šarapova netikėtai anksti pasitraukė iš šių metų moterų turnyro. Rusijos tenisininkė pirmame rate po dramatiškos kovos 7:6 (7:3), 6:7 (3:7), 4:6 nusileido tėvynainei Vitalijai Djačenko.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

Abi tenisininkės demonstravo atakuojantį žaidimą ir abiejuose pirmuose setuose prireikė pratęsimo, kuris baigėsi tokiais pat rezultatais tik skirtingų žaidėjų naudai.

M.Šarapova Vimbldono turnyre buvo 24-a pagal skirstymą žaidėja. V.Djačenko (WTA 132) į pagrindines varžybas pateko laimėjusi tris atrankos mačus.

Trečiame sete abi žaidėjos po kelis kartus apsikeitė nesėkmingomis padavimų serijomis ir rezultatas tapo lygus 4:4. Bet paskutinius du geimus po didelės įtampos laimėjo ir susitikimo nugalėtoja tapo V.Djačenko. Dvikova truko daugiau nei tris valandas.

Didžiausią staigmeną kol kas Vimbldono turnyre pateikusi rusė antrame rate kovos su amerikiete Sofija Kenin.

Nelengvą pergalę iškovojo Jelena Ostapenko. 12-a pagal skirstymą Latvijos tenisininkė 6:3, 7:6 (7:5) palaužė 212-ą pasaulio raketę iš Didžiosios Britanijos Katy Dunne.