2018 04 25

Marija Šarapova patyrė pralaimėjimą ir kris WTA reitinge

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrusi Marija Šarapova iškris iš geriausių pasaulio žaidėjų 50-uko. Rusijos tenisininkė po pertraukos sugrįžo į teniso varžybas tačiau jau pačiame Štutgarto turnyro starte turėjo pripažinti Caroline’os Garcia’os pranašumą – 6:3, 6:7 (6:8), 4:6. Mačas truko dvi valandas ir 44-ias minutes.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

Paskutinį kartą M.Šarapova pergale džiaugėsi atvirame Australijos teniso čempionate. Tuomet ji sėkmingai įveikė antrą varžybų ratą.

Akistatoje su Prancūzijos tenisininke M.Šarapova du kartus buvo per tašką nuo laimėjimo, tačiau jo iškovoti nepavyko.

„Ji yra puiki kovotoja ir tai buvo labai artimas mačas. Žinojau, kad bus sunku iki pat pabaigos“, – po pergalės kalbėjo į antrą „Stuttgart Open“ ratą iškopusi C.Garcia.

Kitame etape prancūzė kovos su vis labiau ir labiau stebinančia 15-mete Ukrainos tenisininke Marta Kostyuk, kuri 6:4, 6:1 nugalėjo Antonia Lottner.