2019 10 01

Pekine – skirtingas Dominico Thiemo ir Stefano Tsitsipas kelias link pergalių

Vieni iš „China Open“ pirmenybių Pekine favoritų Dominicas Thiemas ir Stefanos Tsitsipas žengė į antrą etapą.
Dominicas Thiemas ir Stefanos Tsitsipas
Dominicas Thiemas ir Stefanos Tsitsipas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąją turnyro ir penktąją pasaulio raketę Dominicą Thiemą burtai jau pirmajame etape suvedė su visuomet pavojingu veteranu Richardu Gasquet (ATP-42), tačiau austras tiesiog dominavo – laimėjo 6:4, 6:1.

Iki šio susitikimo D.Thiemas buvo pralaimėjęs abu tarpusavio susitikimus prancūzui.

Pastaruoju metu austras strigo mačuose ant kietos dangos (laimėjo keturis susitikimus iš aštuonių), tačiau galbūt puikus startas Pekine tenisininkui leis nužygiuoti iki lemiamų kovų.

Aštuntfinalyje 26-erių tenisininkas žais prieš kiną Zhizheną Zhangą (ATP-213), kuris iš turnyro pašalino britą Kyle'ą Edmundą (ATP-34).

Sunkiai, tačiau „China Open“ turnyre taip pat pergalingai startavo ir Stefanos Tsitsipas (ATP-7). Jaunuolis 4:6, 6:3, 6:4 palaužė serbą Dušaną Lajovičių (ATP-29).

Praėjusią savaitę turnyras Zhuhai mieste graikui truko labai trumpai – jau pirmajame mače tenisininkas dėl sveikatos problemų turėjo pasitraukti.

Kitame etape S.Tsitsipas bandys nukarūnuoti praėjusių metų čempioną Nikolazą Bašilašvilį (ATP-17).