2018 03 18

Pirmasis karjeros trofėjus – Naomi Osaka tapo Indian Velso čempione

Japonijos tenisininkė Naomi Osaka (WTA-44) Indian Velse iškovojo pirmąjį karjeros trofėjų. Japonė finale 6:3, 6:2 nugalėjo Dariją Kasatkiną (WTA-19).
Naomi Osaka
Naomi Osaka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

N.Osaka varžovę iš Rusijos nugalėjo stipriu padavimu, o per visą turnyrą pralaimėjo tik vieną setą.

20-metė tapo jauniausia turnyro čempione nuo 2008 metų, kai triumfavo Ana Ivanovič.

Pirmąjį karjeros trofėjų bet kokio lygio turnyre iškovojusi N.Osaka WTA reitinge pakils iki 22-osios vietos.

Pakeliui į finalą N.Osaka iš turnyro pašalino pašalino Mariją Šarapovą, Agnieszką Radwanską, Karoliną Pliškovą ir Simoną Halep.