2016 08 18

Pirmosios pasaulio raketės titulą medžiojanti A.Kerber Sinsinatyje startavo pergale

Kristina Mladenovič į centrinį „Western & Southern Open“ turnyro kortą žengė plačiai šypsodamasi, tačiau iš jo pėdino jau surūgusiu veidu. 37-oji pasaulio raketė antrame etape bandė priešintis, bet visos jos pastangos nuėjo šuniui ant uodegos. Prancūzijos tenisininkė naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 0:6, 5:7 nusileido pirmosios pasaulio raketės titulo medžioklę sėkmingai pradėjusiai vokietei Angelique Kerber.
Angelique Kerber
Angelique Kerber / „Scanpix“ nuotr.

Antrame sete K.Mladenovič kartą pavyko laimėti varžovės padavimus, tačiau tai tebuvo menka paguoda.

Užtikrintą pergalę iškovojusi A.Kerber pelnė 105 WTA reitingo taškus ir kiek daugiau nei 29 tūkst. JAV dolerių. „Western & Southern Open“ turnyro aštuntfinalyje antroji pasaulio raketė susikaus su čeke Barbora Strycova, kuri 7:6 (13:11), 6:3 nugalėjo australę Samanthą Stosur.

Primename, kad po turnyro Sinsinatyje A.Kerber gali tapti pirmąja pasaulio rakete, nes čia nežaidžia peties traumą patyrusi Serena Williams. Tiesa, tam, kad aplenktų 34-erių metų amerikietę, A.Kerber būtina laimėti šį turnyrą. Kitu atveju pirmoje reitingo vietoje toliau bus S.Williams.

Šiemet A.Kerber iškovojo du titulus – „Australian Open“ čempionato ir WTA serijos turnyro Štutgarte. „Masters“ serijos varžybų finalo vokietė šį sezoną dar nepasiekė.

Į Sinsinatį antroji pasaulio raketė atkako iš Rio de Žaneiro, kur olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalį.

Ketvirtadienio naktį pirmą pergalę „Western & Southern Open“ turnyre iškovojo geriausia Ispanijos tenisininkė Garbine Muguruza. Trečioji pasaulio raketė 7:6 (7:4), 6:2 įveikė amerikietę CoCo Vandeweghe.

Triuškinančią pergalę pelnė Agnieszka Radwanska. Penktą vietą pasaulio klasifikacijoje užimanti lenkė 6:0, 6:1 sunaikino Vokietijos tenisininkę Andrea Petkovič.

Sėkmingai antrasis etapas susiklostė ir ketvirtajai pasaulio raketei Simonai Halep. Antrą metų „Masters“ serijos titulą Sinsinatyje gaudanti rumunė 6:3, 6:1 sutriuškino kitą vokietę – Anniką Beck.