2021 09 01

Pirmosios planetos raketės perlipo pirmuosius „US Open“ barjerus

Pirmosios vyrų ir moterų teniso raketės sėkmingai įveikė pirmuosius „US Open“ turnyro barjerus.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

Geriausias planetos tenisininkas Novakas Džokovičius pirmajame rate pralaimėjo vieną setą prieš daną Holgerį Rune (ATP-145), bet galiausiai pasiekė pergalę 6:1, 6:7(5), 6:2, 6:1.

Įdomu tai, kad danas į atvirąjį JAV teniso čempionatą prasibrovė tik per atrankos varžybas.

Antrajame etape serbo lauks akistata su olandu Tallonu Griekspooru (ATP-121).

Sėkmės Niujorke atveju, N.Džokovičius pirmą sykį per metus laimėtų visus keturis didžiuosius teniso turnyrus – anksčiau jis triumfavo ir „Australian Open“, „Roland Garros“ bei Vimbldono varžybose.

Pergalingai „US Open“ turnyre startavo ir moterų reitingo lyderė Ashleigh Barty. Australė 6:1, 7:6 (9:7) nugalėjo rusę Verą Zvonariovą (WTA-101).

Praėjusių metų turnyrą praleidusi ir niekada toliau nei aštuntfinalis „US Open“ turnyre nenužengusi A.Barty antrame etape mėgins įveikti Clarą Tauson (WTA-78) iš Danijos.