2023 07 13

Sėkmingus pasirodymus Ispanijoje tęsianti J.Mikulskytė iškopė į ketvirtfinalį

Geriausia Lietuvos tenisininkė Justina Mikulskytė (WTA-305) iškovojo bilietą į „Futures“ pirmenybių Ispanijoje ketvirtfinalį.
Justina Mikulskytė
Justina Mikulskytė / „Scanpix“ nuotr.

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje 27-erių lietuvė 6:4, 6:7(4), 6:2 nugalėjo WTA reitingo neturinčią Manevą Rakotomalalą iš Prancūzijos.

Pirmajame etape Justina taip pat po trijų setų kovos 3:6, 6:2, 6:0 įveikė kortų šeimininkę Olgą Parres Azcoitia (WTA-1046).

Mūsų šalies tenisininkė pirmenybėse Ispanijoje turi vieną iš aukščiausių reitingų tarp visų dalyvių - yra skirstyta trečiuoju numeriu.

Patekimas į ketvirtfinalį J.Mikulskytei jau garantavo 9 WTA reitingo taškus, o jame lietuvės lauks septintoji turnyro raketė Tamira Paszek (WTA-422) iš Austrijos, kuri praeityje WTA reitinge buvo pakilusi net iki 26 vietos.

Bendrą turnyro prizinį fondą sudaro 25 tūkstančiai JAV dolerių.