2015 10 31

Apmaudžiai setą pralaimėjusi Marija Šarapova nepateko į finalą Singapūre

Čekijos tenisininkė Petra Kvitova ir lenkė Agnieszka Radwanska surems raketes „WTA Finals“ turnyro finale.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“/AP nuotr.

Penktoji pasaulio raketė P.Kvitova pusfinalyje nugalėjo penkis kartus „Didžiojo kirčio“ turnyrų čempionę Mariją Šarapovą – 6:3, 7:6 (7:3). Čekų tenisininkė pirmame sete du kartus laimėjo varžovės padavimų serijas.

M.Šarapova sugebėjo atsitiesti antrame sete ir pirmavo 5:1 ir 30:0, tačiau 2011-ųjų metų šio turnyro čempionė P.Kvitova sugebėjo pasivyti varžovę bei laimėti mačą per du setus. Geriausia Rusijos tenisininkė grupės varžybose iškovojo visas tris pergales, tačiau pusfinalyje tai nepadėjo.

Kitame pusfinalyje A.Radwanska po atkaklios kovos įveikė Garbine Muguruza 6:7 (5:7), 6:3, 7:5. Svarbiausias mačo lūžis įvyko trečiojo seto 12-ame geime. A.Radwanska laimėjo varžovės padavimų seriją ir mačą. Tai bus pirmasis Lenkijos tenisininkės finalas iš septynių bandymų šiame turnyre.

„Tai buvo puikus mačas nuo pradžių iki pabaigos, – džiaugėsi A.Radwanska. – Daug pakilimų ir nuosmukių bei labai daug bėgimo.“

A.Radwanska buvo išsiveržusi į priekį pirmajame sete 3:0, tačiau sugebėjo jį pralaimėti rezultatu 7:5.

„Nežinojau kaip sugrįžti po apmaudaus pirmojo seto. Tiesiog džiaugiuosi, kad kažkaip pavyko laimėti“ – teigė A.Radwanska.

„WTA Finals“ turnyro lemiamas mūšis laukia lapkričio 1-ąją dieną, 12:30 Lietuvos laiku.