2020 01 21

Sunkiai įsivažiavusi Simona Halep palaužė favoritų medžiotoją iš JAV

„Australian Open“ turnyre pergalingai startavo trečioji pasaulio raketė Simona Halep. Rumunė pirmajame etape 7:6(5), 6:1 nugalėjo Jennifer Brady (WTA-49).
Simona Halep
Simona Halep / „Scanpix“ nuotr.

Dvikovoje, užtrukusioje 1 valandą ir 38 minutes, vienai pajėgiausių planetos tenisininkių teko gerokai paprakaituoti.

S.Halep pralaimėjo jau pačius pirmuosius savo padavimus ir nors seto viduryje rezultatą išlygino, netrukus atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje – J.Brady laimėjo varžovės padavimų seriją ir pirmavo 6:5.

Vis tik svarbiu momentu susiėmusi S.Halep apsigynė net nuo trijų varžovės šansų tašku užbaigti setą ir išplėšė tie-breaką, kuriame sugebėjo į savo sąskaitą įsirašyti pergalę pirmajame sete.

Skaudžios jo pabaigos prislėgta J.Brady antrajame sete į atlapus S.Halep jau nebekibo – rumunė laimėjo jį vos per 27 minutes ir žengė į kitą etapą, kuriame jos lauks Misaki Doi (WTA-82) arba Harriet Dart (WTA-173).

J.Brady nervus favoritėms gadina jau ne pirmą kartą šiais metais – kiek anksčiau Brisbene vykusiame turnyre amerikietė nugalėjo Mariją Šarapovą ir pajėgiausią pasaulio tenisininkę Ashleigh Barty.

Kur kas užtikrinčiau į kitą etapą žengė Kiki Bertens (WTA-10), kuri 6:1, 6:4 susitvarkė su Irina-Camelia Begu (WTA-105).

Olandė pirmajame etape užtruko vos 77 minutes, o varžovei iš Rumunijos atseikėjo 17 winnerių.

Kitame etape K.Bertens laukia mačas su Arina Rodionova (WTA-163) iš Australijos.