Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2022 04 04

Tenisas turi naują karalienę: WTA reitingo viršūnėje – 20-metė lenkė

Geriausių pasaulio tenisininkių reitingo viršūnėje – pokytis. Beveik trejus metus jame pirmavusią, bet prieš kelias savaites netikėtai karjerą baigusią Ashleigh Barty Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo pirmoje vietoje pakeitė lenkė Iga Swiatek.
Iga Swiatek
Iga Swiatek / MPI04/Capital Pictures/Scanpix nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

20-metė Lenkijos teniso superžvaigždė viršūnę okupavo po dar vieno fantastiško pasirodymo „Miami Open“ turnyro finale, kuriame ji įveikė Naomi Osaką.

Tai – jau trečias iš eilės I.Swiatek laimėtas „WTA 1000“ serijos turnyras šio sezono starte. Ji tapo pirmąja tenisininke istorijoje, laimėjusia pirmus tris „Masters“ turnyrus. Iš viso lenkė nepralaimėjo jau 17 mačų.

A.Barty WTA reitinge pirmavo nuo 2019 m. rugpjūčio, bet netikėtai paskelbė apie karjeros pabaigą būdama vos 25-erių.

I.Swiatek yra pirmoji Lenkijos tenisininkė, užkopusi į WTA reitingo viršūnę. Taip pat Lenkija tapo 15-ąja šalimi, kurios atstovė gali vadinti save geriausia planetoje.

Antra WTA reitinge yra čekė Barbora Krejčikova, trečia – ispanė Paula Badosa. Net į šeštą vietą jau pakilo 26-erių estė Anett Kontaveit.

„Miami Open“ finale žaidusi buvusi pirmoji pasaulio raketė N.Osaka iš 77 vietos šoktelėjo į 35-ąją.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant