Žole dengti kortai
8 milimetrai. Toks žolės aukštis yra palaikomas Vimbldono turnyro kortuose. Speciali veja šiam renginiui yra auginama visus metus ir tai yra vienintelis teniso turnyras, kuris vyksta ant šios visus metus puoselėjamos žolės dangos.
Aprangos kodas
Vimbldono taisyklės nurodo, jog sportininkai privalo dėvėti vien tik baltus rūbus. Arbitrai turi teisę reikalauti žaidėjų persirengti, jei jų apranga neatitinka turnyro taisyklėse nurodyto aprangos kodo. Nesutikdamas su šiuo reikalavimu A.Agassi trejus metus nedalyvavo Vimbldono varžybose, o 2013-aisiais R.Federerio buvo paprašyta persiauti sportinius batelius, kurių padai buvo oranžinės spalvos.
Ananasas trofėjaus viršūnėje
Vyrų dvikovų nugalėtojams yra įteikiamas 18 colių aukščio trofėjus, kurio viršūnėje yra pavaizduotas ananasas. Tokia turnyro nugalėtojo taurės ypatybė yra siejama su britų laivybos tradicijomis: jūreiviai grįždami iš tolimų kelionių pasmeigdavo ananasą ant laivo burių stiebo. XVII amžiuje ananasas buvo prabangos prekė, kuri demonstravo socialinį išskirtinumą, todėl nenuostabu, kad prestižiškiausio teniso turnyro prizo viršūnėje yra pavaizduotas būtent ananasas.
Teniso kamuoliukai
Viso turnyro metu yra panaudojami 54 250 teniso kamuoliukai. Siekiant išlaikyti nepriekaištingą kamuoliuko formą, jis yra keičiamas praėjus 7-9 setams, o nenaudojami kamuoliukai yra laikomi šaldikliuose. Anksčiau Vimbldono mačuose buvo naudojamas baltas kamuoliukas, tačiau jis buvo sunkiai matomas stebint varžybas per televizorių. 1986 metais balti teniso kamuoliukai buvo pakeisti geltonos spalvos kamuoliukais.
Braškės ir grietinėlė
Braškių ir grietinėlės desertas yra neatsiejamas Vimbldono desertas nuo XIX amžiaus. Tenisas ir braškės Anglijoje žymi vasaros pradžią, todėl būtent šis delikatesas yra toks populiarus Vimbldono turnyro metu. Kiekvienais metais turnyro žiūrovai suvartoja daugiau nei 28 000 kilogramus braškių ir 7 000 litrų grietinėlės.