2018 04 23

„Teniso piramidės“ žiemos sezono nugalėtoju tapo Tadas Skairys

Sekmadienį SEB arenoje pasibaigė „Teniso piramidės“ žiemos sezono finalai. Čia teniso entuziastai raketes surėmė 2 grupėse – pirmieji 32 „Piramidės“ žaidėjai varžėsi pagrindiniame, o 32-64 vietas projekte užimantys „Iššūkio“ finale.
Nugalėtojas Tadas Skairys
Nugalėtojas Tadas Skairys / SEB arenos nuotr.

Po trijų dienų trukusių kovų šio projekto pagrindinio finalo nugalėtoju tapo Tadas Skairys. Jis rezultatu 6:1, 6:1 palaužė antrąją vietą užėmusį Tomą Kirchovą.

Savo ruožtu pagrindinio finalo bronza atiteko ilgamečiam šio teniso projekto žaidėjui Viktorui Gasiūnui, kuris kovoje dėl trečios vietos rezultatu 6:2, 6:1 įveikė Jaroslavą Lučinskij.

Tuo tarpu „Iššūkio“ finale po atkaklios kovos triumfavo Martynas Eimontas, kuris rezultatu 4:6, 7:5 (10:8) įveikė antrąją vietą užėmusį Skirmantą Kadžių. Trečioji vieta atiteko Aleksėjui Nikiforovui, 6:3, 6:3 įveikusiam Arūną Šveistį.

Paguodos prizą laimėjo Vaidas Šapalas. Lemiamoje dvikovoje jis rezultatu 6:2, 6:3 nugalėjo savo varžovą Kazimierą Glavecką.

„Teniso piramidė“ tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų.

Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus yra žaidžiami šio projekto finalai, kurių kiekvienas vyksta vasaros ir žiemos sezono metu. Po jų pirmieji 64 „Piramidės“ žaidėjai, priklausomai nuo jų rezultatų finale, persiskirsto savo pozicijomis iki kito finalinio turnyro.