2013 11 14

Tomas Mikutis baigė pasirodymą stalo teniso turnyre Vokietijoje

Vokietijos sostinėje vykstančiame Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „World Tour“ serijos turnyre – atvirajame Vokietijos stalo teniso čempionate – savo pasirodymą vyrų vienetų varžybų kvalifikacijoje baigė vienintelis Lietuvos atstovas 383-ią vietą ITTF reitinge užimantis Tomas Mikutis, kuris toliau tęs kovą jaunimo (iki 21 metų varžybose).
Stalo tenisininkas Tomas Mikutis
Stalo tenisininkas Tomas Mikutis / Red.arch. nuotr.
Kvalifikacinio etapo 7-os grupės antrajame mače lietuvis ketvirtadienį 0-4 (7:11, 3:11, 3:11, 3:11) pralaimėjo 127-ajai planetos raketei portugalui Joao Monteiro ir, patyręs antrąją nesėkmę, liko trečias grupėje.

Trečiadienį pirmąjį grupės mačą T.Mikutis 0-4 (11:13, 5:11, 9:11, 9:11) pralaimėjo vokiečiui Kilianui Ortui (ITTF-338).

Abu susitikimus laimėjęs portugalas toliau tęs kovą dėl teisės žaisti pagrindiniame turnyre.

Iš viso suaugusiųjų atrankos varžybų 66 grupėse startavo 200 sportininkų, o toliau dėl 32 kelialapių į pagrindines varžybas kovos tik grupių nugalėtojai.

Jaunimo (iki 21 metų) vienetų varžybų kvalifikacinio turnyro 10 grupės pirmojoje dvikovoje T.Mikutis trečiadienį vakare 3-1 (7:11, 12:10, 11:7, 12:10) įveikė graiką Giorgių Konstantinopoulą (ITTF-765) ir ketvirtadienį lemiamame mače susitiks su Taivano atstovu Chia-Liangu Hsu (ITTF-1424), kuris Graikijos stalo tenisininką nugalėjo rezultatu 3-1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7).

Jaunimo atrankos varžybose 21-oje grupėje varžosi 65 sportininkai, o į pagrindines varžybas pateks visų grupių nugalėtojai bei burtų keliu 11 antrąsias vietas užėmusių stalo tenisininkų.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai