„US Open“ turnyre – vestuves nukėlusios ukrainietės ir latvės J.Ostapenko triumfas

„US Open“ moterų dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo Latvijai atstovaujanti Jelena Ostapenko bei ukrainietė Liudmila Kichenok.
Jelena Ostapenko ir Liudmila Kichenok
Jelena Ostapenko ir Liudmila Kichenok / „Scanpix“ nuotr.

Didžiajame moterų dvejetų pirmenybių finale latvės ir ukrainietės duetas rezultatu 6:4, 6:3 pranoko Shuai Zhang iš Kinijos ir Kristinos Mladenovič iš Prancūzijos porą.

Nuo 2022 metų reguliariai kartu rungtyniaujančiomis J.Ostapenko ir L.Kichenok tai penktasis bendras WTA titulas, tačiau pirmasis „Didžiojo kirčio“ lygmenyje.

Apskritai abiem tenisininkėms tai antrasis karjeros triumfas „Grand Slam“ turnyruose – latvė dar 2017 metais sensacingai laimėjo „Roland Garros“ vienetus, o ukrainietė praėjusiame sezone iškovojo Vimbldono mišriųjų dvejetų trofėjų.

Įdomu tai, kad 32-ejų L.Kichenok, kuri yra susižadėjusi su J.Ostapenko treneriu Stasu Kumarsky, antrosios „US Open“ savaitės metu buvo suplanavę vestuves, tačiau šį svarbų gyvenimo įvykį teko atidėti, mat tenisininkės tuo metu laukė pusfinalio dvikova.

Viso turnyro metu nė vieno seto nepralaimėjusiai čempionių porai atiteks po 2000 WTA reitingo taškų ir bendras 750 tūkst. JAV dolerių prizas.

Finale suklupusios tenisininkės turnyrą palieka su 1300 WTA reitingo taškų ir bendru 375 tūkst. JAV dolerių čekiu.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi