2016 09 09

Vilniuje startavo ilgai laukti „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalai

Jau nuo pat ankstyvo penktadienio ryto Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne prasidėjo „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalai. Kovos užvirė tiek pagrindiniame, tiek „Iššūkio“ finale. Pastarajame rungiasi 33-64 pozicijas užimantys žaidėjai, o pagrindiniame finale kaunasi geriausi 32 šio turnyro tenisininkai.
Teniso Piramidės mačai
Teniso Piramidės mačai / Organizatorių nuotr.

Startas

Penktadienį pagrindiniame finale sėkmingai startavo pirmasis pagal skirstymą Žydrūnas Andriukaitis. Jis rezultatu 6:4, 6:3 nugalėjo Andrių Fiodorovą, kuris „Piramidėje“ užima 15-ąją vietą.

Jokio vargo savajame susitikime neturėjo ir trečiasis pagal skirstymą Tomas Kirchovas. Jis įveikė Jaroslavą Lučinskij 6:2, 6:2, kuris „Piramidėje“ 19-as. Jo būsimuoju varžovu taps Stasys Vaičius, kuris pirmame etape nugalėjo Evaldą Oganauską 6:1, 6:1.

Dar vienas pirmojo dešimtuko žaidėjas Aleksėjus Nikiforovas iškovojo lengvą pergalę prieš Paulių Klapatauską 6:1, 6:1.

Tačiau tai tik pati šio čempionato pradžia, o šio sporto gerbėjai yra maloniai kviečiami visą savaitgalį apsilankyti Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne. Greičiausiai ir sakyti nereikia, kad kuo toliau, tuo pergalės kaina bus didesnė, o mačuose bus vis daugiau įtampos.

Pagrindinio finalo lentelę galite rasti čia.

„Iššūkio“ finalo lentelę galite rasti čia.

Teniso piramidė

„Teniso piramidės“ finalų dalyviai

Pagrindiniame finale dalyvauja 32 geriausi „Teniso piramidės“ žaidėjai. Neužsiregistravę žaidėjai nedalyvauja „Piramidės“ finale ir krenta į žemesnę nei 32 poziciją. Į jų vietas bus kviečiami žemiau reitinge esantys žaidėjai.

„Iššūkio“ finale dalyvauja 32 žaidėjai, užimantys 33-64 „piramidės“ pozicijas. Neužsiregistravę žaidėjai krenta į žemesnę nei 64 poziciją. Į jų vietą kviečiami žemesnę reitingo vietą užimantys žaidėjai.

Turnyro taisyklės

Visi susitikimai žaidžiami iki 2 laimėtų setų, o prireikus trečiojo vyksta pratęsimas iki dešimties taškų.