Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2022 04 25

WTA turnyre Stambule netikėtai triumfavo nuo atrankos startavusi tenisininkė

Anastasija Potapova (WTA-78) žygis „TEB BNP Paribas Tenis Championship Istanbul“ turnyre Stambule (Turkija) prasidėjo nuo atrankos varžybų, tačiau tai kylančiai žvaigždei nesutrukdė prasiskinti kelią iki pat nugalėtojos trofėjaus.
Anastasija Potapova
Anastasija Potapova / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Sekmadienį vykusiame finale rusė 6:3, 6:1 sutriuškino savo tautietę, trečią turnyro raketę Veroniką Kudermetovą (WTA-25) ir iškovojo pirmą karjeros WTA titulą.

Pirmajame sete 21-erių tenisininkė dar atsiliko rezultatu 1:3, tačiau tuomet laimėjo net 11 iš paskutinių 12 geimų ir tapo čempione, dar vienu fantastišku pasirodymu vainikuodama įspūdingą viešnagę Stambule, kuri prasidėjo nuo kvalifikacijos.

Per aštuonerias dienas A.Potapova sužaidė net septynis susitikimus, kuriuose pralaimėjo tik du setus.

Kelyje link titulo jaunuolė ir patiesė labai rimtas varžoves – kroatę Petrą Martič (WTA-58), Kazachstano atstovę Juliją Putintsevą (WTA-44) bei septintą skirstymą turėjusią tenisininkę iš Ispanijos Sarą Sorribes Tormo (WTA-47). Visuose mačuose ji buvo nebuvo laikoma favoritė.

280 WTA reitingo taškų iškovojusi A.Potapova iš karto atliko nemenką šuolį WTA reitinge – pakilo per 44 pozicijas. Tenisininkei taip pat atiteko 31 tūkst. JAV dolerių čekis.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant