Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

A.Šidlauskas studentų žaidynėse – penktas, K.Teterevkova ramiai nuplaukė į finalą

Kinijos mieste Čengdu vykstančiose pasaulio universitetų žaidynėse plaukikas Andrius Šidlauskas iškovojo penktą vietą vyrų 200 m plaukimo krūtine finale, praneša „LTU Aquatics“.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / Modesto Gailiūno (LSSA) nuotr.

Lietuvos sporto universitetui atstovaujantis 26-erių panevėžietis nuotolį įveikė per 2 min. 12,16 sek. ir finišavo penktas.

Universiados čempionu tapo pasaulio rekordininkas Haiyangas Qinas iš Kinijos. Jis pasiekė naują varžybų rekordą (2 min. 8,09 sek.).

Asmeninis A.Šidlausko karjeros rekordas yra 2 min. 9,20 sek. Olimpinį kelialapį užtikrintų 2 min. 9,68 sek. rezultatas.

Moterų 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje 21-erių vilnietė Kotryna Teterevkova užėmė antrą vietą ir ramiai pateko į rytoj vyksiantį finalą. Vytauto Didžiojo universiteto studentė laimėjo pirmąjį pusfinalio plaukimą, kai finišavo per 2 min. 27,03 sek.

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko Pietų Afrikos Respublikos atstovė Kaylene Corbett (2 min. 26,31 sek.).

Lietuvos moterų 200 m plaukimo krūtine rekordas – 2 min. 22,88 sek. – priklauso K.Teterevkovai, o olimpinis normatyvas yra 2 min. 23,91 sek.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius