Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

A.Šidlausko nusivylimas – pagerino rekordą, bet buvo diskvalifikuotas

Belgrade (Serbija) besitęsiančiame Europos plaukimo čempionate penktadienio rytą pasirodė lietuvis Andrius Šidlauskas.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / Lietuvos plaukimo federacijos/Dariaus Kibirkščio nuotr.

Panevėžietis 50 m plaukimo krūtine atrankoje distanciją įveikė per 27,06 sek. ir užėmė pirmąją vietą savajame plaukime.

Vis dėlto netrukus A.Šidlauskas sulaukė prastos žinios – lietuvis buvo diskvalifikuotas.

Jeigu būtų išlaikęs užfiksuotą laiką, panevėžietis būtų pagerinęs šalies rekordą.

Deja, A.Šidlauskui pasirodymas šioje rungtyje baigėsi jau po atrankos ir pusfinalyje jis neplauks.

Atrankoje penktadienio rytą pasirodė ir Lietuvos atstovė Justine Murdock.

nuotr. asmeninio archyvo/Justine Elizabeth Murdock

Ji 100 m plaukimo nugara atrankinėse varžybose distanciją įveikė per 1:01,98 min., bendroje įskaitoje užėmė septintąją vietą ir šįvakar plauks pusfinalyje.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius