Sportas gyvai

Asmeninį rekordą pagerinusi Kotryna Teterevkova liko per akimirką nuo medalio

Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova Dohoje (Kataras) vykstančio pasaulio čempionato 100 metrų krūtine rungties finale užėmė ketvirtą vietą.
Kotryna Teterevkova
Kotryna Teterevkova / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Vilnietė finišavo per 1:06,02 min. ir pasiekė naują asmeninį rekordą.

Iki bronzos lietuvei trūko vos 0,1 sek.

„Aišku, dėl ketvirtos vietos gaila, bet man svarbiau buvo pamatyti rezultatą. Pagaliau po dvejų metų pasigerinau ir esu labai laiminga. Šis čempionatas gal yra šiek tiek lengvesnis, nes mažai varžovių atvažiavo ir, manau, dauguma neplaukė savo geriausiais rezultatais, tai sunku lyginti. Bet nesvarbu, kad mažiau atvažiavo ir mažesnė konkurencija, vis tiek džiaugiuosi viskuo. Manau, kad dirbu teisinga linkme ir dar yra motyvacijos daugiau toliau dirbti, kad olimpinėse žaidynėse dar labiau pasigerinti (rezultatus)“, – po finišo sakė K.Teterevkova.

Nugalėtoja tapo kinė Qianting Tang (1:05,27 min.), sidabrą iškovojo Nyderlandų plaukikė Tes Schouten, o bronzą – Honkongo atstovė Bernadette Siobhan Haughey.

Finalo rezultatai

Pirmadienį vykusiame pusfinalyje tarp 16 plaukikių lietuvė užėmė 7 vietą.

K.Teterevkova šios rungties pasaulio čempionato finale plaukė pirmą kartą. Iki šiol jos aukščiausia užimta vieta buvo 12-oji prieš dvejus metus.

22-ejų vilnietė dar plauks 200 metrų krūtine. Ši rungtis lietuvei yra pagrindinė. Autoritetinga apie plaukimą rašanti „SwimSwam“ svetainė prieš pirmenybes šioje distancijoje K.Teterevkovai prognozavo bronzos apdovanojimą.

100 metrų plaukimo krūtine favorite buvo laikoma Rūta Meilutytė, bet rinktinės lyderė sensacingai neįveikė atrankos.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius