D.Rapšys ir A.Šidlauskas paskutinę plaukimų dieną Dohoje sėkmingai įveikė atranką

Trečiąją varžybų dieną Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas pateko į finalinius plaukimus Dohoje (Kataras) vykstančiame FINA pasaulio plaukimo taurės etape, praneša „ltuswimming.com“.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr.

Šeštadienį Andrius Šidlauskas pateko į trečiąjį plaukimo finalą Dohoje.

Lietuvos sportininkas vyrų 200 m plaukimo krūtine atrankoje tarp 12 dalyvių užėmė 7 vietą. Savo plaukime lietuvis finišavo trečias (2 min. 11,59 sek.), o su geriausiu rezultatu į finalą pateko olandas Arno Kamminga (2 min. 5,00 sek.).

Šios rungties finalas prasidės 19.03 val.

Sėkmingai šįryt atranką įveikė ir Danas Rapšys. Jis su antruoju rezultatu pateko į vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finalą.

Lietuvis laimėjo pirmąjį atrankos plaukimą (1 min. 45,38 sek.), o ryte greitesnis buvo tik Pietų Afrikos Respublikos atstovas Matthew Sates (1 min. 44,54 sek.).

Vyrų 200 m l. stiliumi finalas prasidės 19.19 val.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?