Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

D.Rapšys ketvirtadienį Pietų Korėjoje tenkinosi šešta vieta

Inčone, Pietų Korėjoje, tęsiasi antrasis pasaulio plaukimo taurės etapas trumpame (25 m ilgio) baseine. Penktadienį abu Lietuvos atstovai dalyvavo finaliniuose plaukimuose.
Lietuvos plaukimo rinktinė estafetės varžybose. Danas Rapšys
Danas Rapšys / Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Danas Rapšys (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“) 200 m kompleksinio plaukimo rungties finale užėmė šeštą vietą. Lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 53,72 sek.

Nugalėtoju čia tapo prancūzas Leonas Marchandas (1 min. 50,91 sek.), antras finišavo britas Duncanas Scottas (1 min. 51,25 sek.), trečias – japonas Daiya Seto (1 min. 52,36 sek.).

Atrankoje panevėžiečio laikas buvo antras.

Kitas Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ sportininkas Andrius Šidlauskas 50 m krūtine rungtyje užėmė aštuntą vietą (26,67 sek.). Jį tik 0,01 sek. skyrė nuo italų plaukiko Nicolo Martinenghi, kuris finišavo septintas.

Finale greičiausias buvo kinas Qinas Haiyangas (25,76 sek.), kuris vos 0,02 sek. aplenkė po neutralia vėliava besivaržantį Ilją Šymanovičių (25,78 sek.). Trečią vietą iškovojo korėjietis Choi Dongyeolas (26,05 sek.).

Pasaulio taurės etapas Pietų Korėjoje baigsis šeštadienį.

Primename, kad kaip ir ankstesniais metais, pasaulio taurės varžybose plaukikams yra skiriami reitingo taškai, kurie priklauso ne tik nuo užimtos vietos finale, bet ir nuo rezultato, kuris bus konvertuojamas į AQUA taškus.

Šių metų bendrą varžybų prizinį fondą sudaro beveik 1,2 mln. JAV dolerių.