Ir vasarą naujienų netrūksta. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Du lietuviai įplaukė į pusfinalį, trečiam duris uždarė taisyklių punktas

Belgrade (Serbija) tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Ketvirtadienį į baseiną 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje šoko net keturi lietuviai.
Tomas Navikonis
Tomas Navikonis / Lietuvos plaukimo federacijos/Dariaus Kibirkščio nuotr.

Pirmasis plaukė Kristupas Trepočka. Jis distanciją įveikė per 1:49,13 min. ir 0,06 sek. pagerino savo karjeros rekordą. 18-metis lietuvis užėmė 24-ąją vietą tarp 59 plaukikų bendroje įskaitoje.

Likę trys lietuviai pateko į pirmąjį šešioliktuką, kuris turėtų atverti duris į pusfinalį, tačiau jame plauks tik du mūsiškiai dėl taisyklių apribojimo, leidžiančio į pusfinalį patekti tik dviem tos pačios šalies sportininkams.

Nelaimėliu tapo Tomas Lukminas, kuris 200 m įveikė per 1:48,22 min. ir beveik sekunde pagerinęs savo karjeros rezultatą užėmė 11-ąją vietą bendroje įskaitoje.

Jis pusfinalyje neplauks, nes nusileido Danui Rapšiui ir Tomui Navikoniui.

Pastarasis įveikė distanciją per 1:47,73 min. ir pakartojęs karjeros rekordą užėmė šeštąją vietą.

D.Rapšys nuotolį nuplaukė per 1:47,27 min. ir buvo trečias.

Panevėžietis yra vienintelis iš lietuvių, jau įvykdęs šios rungties olimpinį normatyvą. Jis yra 1:46,26 min.

D.Rapšys ir T.Navikonis pusfinalyje plauks šįvakar 19.40 val. Lietuvos laiku.

Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Užsisakykite
15min naujienlaiškius