Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Europos čempionato paskutinę dieną D.Rapšys liko už apdovanojimų pakylos

Europos plaukimo čempionato Belgrade, Serbijoje, paskutinę dieną Danas Rapšys liko už apdovanojimų pakylos – 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale lietuvis finišavo ketvirtas.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Dariaus Kibirkščio nuotr. (LTU Aquatics archyvas)

D.Rapšys distanciją įveikė per 3 min. 47.87 sek., į priekį užleisdamas Austrijos, Graikijos ir Šveicarijos plaukikus.

2021 m. šioje rungtyje jis buvo pelnęs Europos čempionato bronzą.

Šįkart auksą iškovojo austras Felixas Aubockas (3:43.24), sidabrą – graikas Dimitrios Markosas (3:47.44), bronzą – šveicaras Antonio Djakovičius (3:47.62).

Čempionatą Belgrade D.Rapšys baigė su dviem medaliais. Su komandos draugais pelnė auksą estafetėje 4x200 m laisvuoju stiliumi ir nuskynė sidabrą 200 m plaukime laisvuoju stiliumi.

100 m plaukime laisvuoju stiliumi finišavo ketvirtas, bet įvykdė olimpinį normatyvą.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius